Distipur

Distipur 50g

  • Kód produktu:Distipur
  • Dostupnosť: Skladom
  • 8,50€

  • Bez DPH: 7,08€

DISTIPUR

POPIS VÝROBKU

DISTIPUR je jemný minerálny granulát, určený k harmizácii vôni a chuti destilátov a liehovín. DistiPur ako moderný prípravok zabezpečuje šetrné ošetrenie týchto produktov.

CIEĽ POUŽITIA

DISTIPUR účinne adsorbuje negatívne arómy ktoré sa môžu vyskytovať v destilátoch. Pôsobí selektívne a šetrne k ošetrovanému produktu. Taktiež odstraňuje látky zodpovedné za drsné chuťové vnemy v destilátoch. Destiláty sú tak jemnejšie a hladšie.

PRODUKT A ÚČINOK

DISTIPUR obsahuje na svojom minerálnom povrchu aktívne selektívne nosiče nábojov. Adsorbčný účinok je obmedzený na povrchu výrobku a tento účinok je aktívny od pridania až do odstránenia prípravku z destilátu. DistiPur sa vzhľadom k svojej štruktúre ľahko aplikuje. Ihneď po pridaní a krátkom premiešaní sa DistiPur vyzráža v priebehu pár sekúnd. DistiPur je úplne nerozpustný a ani sa nerozkladá. Treba iba počkať kedy sa jemnejšie častice usadia. Ošetrený produkt sa stočí, alebo odfiltruje.

DÁVKOVANIE

Optimálna dávka sa určí podľa skúšobného testu. Všeobecná dávka je 20-70 g/100l. Nasledovné dávky sú doporučené na ošetrenie destilátu pri teplote 15-20°C.

POUŽITIE

DISTIPUR sa aplikuje priamo do destilátu a krátko sa premieša. Opakované premiešanie môže napomôcť k účinku prípravku. Doba kontaktu prípravku s destilátom by mala byť 1-3 dni. Dĺžka aplikácie závisí od účinku prípravku a obsahu aromatických látok v destiláte. Dlhá doba pôsobenia prípravku by mohla negatívne pôsobiť na kvalitu destilátu. Po aplikačnej dobe je potrebné destilát stočiť, alebo na hrubo prefiltrovať.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!